KURUMSAL

Misyonumuz

Müşterilerimizin, fotoğraf çekimi, grafik tasarım, matbaa, fotokopi, mücellit, promosyon ve iş elbiseleri alanlarındaki ihtiyaçlarını bir çatı altında toplamak.

Bu sektörlerdeki en son dijital teknolojik gelişmeleri takip etmek.

Basın Yayın ve Reklamcılık alanında alternatif projeler üretmek.

Kişiye özel çözümleri birlikte sunmak.

Çalışanlarımızın mutluluğunu, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmak.

Fotoğraf stüdyolarının ve reklam ajanslarının çözüm ortağı olarak hizmet vermek.

Kişi kurum ve kuruluşlara ister bin ister bir sloganı ile özel çözümlerle hizmetlerimizi bir bütün olarak sunmaktır.

 

Vizyonumuz

Denge Grafik; alanında yakaladığı başarıyla yetinmeden alanındaki küresel gelişmeleri takip ederek hızlı adımlarla yürümek gerektiğinin bilincindedir. Her geçen gün gelişen teknoloji, değişen ihtiyaçlar Denge Grafik için geliştirici pozitif bir güç olmaktadır.

Reklam Sektörünün gelişimi, toplumun kültürel gelişimiyle paralel olduğundan Denge Grafik toplumun kültürel altyapısında bir kilometre taşı olmayı amaçlamaktadır.

 

Değerlerimiz

* Önce İnsan

* Kaliteli Hizmet

* Sınıf Farkı Gözetmemek

* Güvenirlik

* Dürüstlük

* Farklılık

* Çalışkanlık

* Ekip Çalışm

* Sürekli Gelişme

* Dinamizm

 

KALİTE POLİTİKASI

Bugün olduğu gibi gelecekte de, ulusal müşterilerimizin beklentilerini, bize olan güven ve destekleri ile aşmak ve sürekli iyileştirmek amacındayız. Her türlü kalitesizlik maliyetinin israf olduğunun bilincindeyiz. Dürüstlük, çalışkanlık ve zamana saygı vazgeçilmez ilkelerimizdir.

Amaç ve ilkelerimizi gerçekleştirmek yolunda ki ilerlememizi, çalışanlarımızın sürekli gelişim ortamındaki memnuniyeti ve aktif katılımları ile sağlayacağımıza inanıyoruz. Kalite politikamızı sürekli kılmak ve geliştirmek için tüm çalışanlarımızın “KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNE” tam katılımları mutlaka sağlanacaktır.